15 września 2014

Pierwszy tysiąc

krzyżyków mam za sobą. Ciężko będzie przebić się przez te wszystkie beżowe zawijasy zanim dojdę do innych kolorów. Z drugiej strony to dobrze, najgorsze zrobię na początku a potem będzie już z górki i bardziej zróżnicowanie :-)
Widzicie ten cieniutki centymetrowy paseczek? to ten tytułowy tysiąc krzyżyków :-) Takich płacht ze wzorem mam cztery. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o schemat to papieru nie żałowali, w punkcie ksero schemat zmniejszyłam ale i tak jest duży. Oczy będą mieć wygodę ;-)
Wracając do promocji w wiadomym sklepie, wzbogaciłam się jeszcze o cztery małe zestawy z pewnością Wam znane:
Piegucha rozpustna byłam tylko troszkę a chciałam bardziej! ;-) Pewnie gdy tylko skończę księżyc, któryś z nich rozpakuję i zacznę, teraz cieszę oczy :-)

* * *
AnnaS, Anek, Anielique, Małgorzata Zoltek, Lawendowa Kraina Robótek, Teresa Bejgrowicz, 3nereida, Xymcia-dm, Piegucha, Violka, zAgatkowa, Justa - Kochane bardzo Wam dziękuję za słowa, które zostawiacie :-) 
Aniu - długo, naprawdę długo marzyłam o tym zestawie, więc i radość była adekwatna do czasu oczekiwania :-) żeby bardziej Cię rozbawić - zestaw do pracy ze mną też chodził ;-)

10 września 2014

SAL JINGLES - 7

Ten obrazek najbardziej podoba mi się ze wszystkich. Muszę przyznać, że  podwójne haftowanie sprawiło mi samą radość, której nie zepsuło mi nawet prucie. Sama się sobie dziwię jak w takim maleństwie mogłam się pomylić, ale mogłam ;-)
Teraz z niecierpliwością będę czekać na schemat sówki, też jest urocza :-)

* * *
Miło, że spodobał Wam się zestaw jaki wybrałam. Ciężko było, bo Dimki kusiły, ale przyznam, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Cztery zestawy z Needle&Art też do mnie trafiły :-) ale to przy innej okazji Wam pokażę
Susan - też mogłabym napisać, że kocham Alfonsa, ale masz rację kocham Muchę brzmi lepiej ;-)
Piegucha - promocja była kusząca, bo szalenie podobają mi się Dimki. Jednak cztery zestawy Muchy są na mojej liście marzeń i zdecydowałam, że najwyższy czas choć jedno spełnić :-) Zrobię tym samym miejsce na kolejne :-)
Anek, Anielique, Dorfi, Violka, Małgosia Zoltek, Kasiaparkview, Kinia, Ulcia, AnnaS, Justa35, Susan, Piegucha - dziękuję :-)