22 maja 2015

Robótki w plenerze

Dziś o północy mija termin przesyłania zdjęć do "Robótek w plenerze" Agi Jarzębinowej. Po wielkich trudach i znojach dotyczących wyboru fotek (strach pomyśleć co by było, gdybym była profesjonalistą!), zdecydowałam wysłać trzy fotografie:Frajdę miałam wielką! Aga dziękuję za zabawę! Już nie mogę się doczekać prezentacji wszystkich zdjęć!
* * *
Violka - mam ambitny plan by każdą zawieszkę inaczej wykończyć...nie wiem czy moja wyobraźnia i dostępne materiały podołają temu zadaniu :-). Guziki kupiłam w lokalnej pasmanterii, gdybyś potrzebowała - nie ma problemu. Kupię i wyślę - są na sztuki.
Ulcia - sprzeciw gwałtowny wywołują we mnie pająki! Ich nigdy z własnej woli... Przy nich jaszczurka to pikuś :-) 
Serdecznie pozdrawiam Joannę T, Anek, Violkę, Anielique, Xymcie-dm, Cinkę, Ulcię, BiBi, Małgosię Zoltek oraz Catafelinka haftuje :-)

18 maja 2015

Jingles

Korzystając z przepięknej soboty powstały kolejne zdjęcia zawieszek. Trochę dziwnie mi się fotografuje wiedząc, że to niezbyt odpowiednia pora roku do prezentacji. Żeby rozbieżność była mniejsza wybrałam obrazek, który najmniej (przynajmniej mnie) kojarzy się z zimą.
Zbliża się pora kwitnienia moich ulubionych piwonii. Kwitną a nawet  już przekwitają drzewiaste, którymi zachwyca się mama. Ja natomiast z niecierpliwością czekam na bylinowe. Zdjęcia ku pamięci, żeby nie kupić tych samych odmian :-)


Z pięknej pogody korzystała też jaszczurka. Spokojnie pozowała na dłoni do fotek :-)

A tutaj jest taka "uśmiechnięta" :-)

* * *
Joanna T - Tak, to kanwa z nadrukiem, która jest w zestawie :-)
Buziaki dla Ani S, Violki, Anek, Anielique, Cinki, Agi Jarzębinowej, Jagny, Loth Luin, Promyka, Joasi T, Nati B, Małgosi Zoltek, Dany, Pauliny Labus :-) 

12 maja 2015

Orchidea 1

Witam Was w ten piękny dzień :-)
Dawno nie pokazywałam Wam postępów w tytułowym hafcie :-) Powoli, z doskoku krzyżyków przybywa. Jak wyglądała ostatnio można zobaczyć tutaj. Teraz jest tak :-)Kanwa pomięta, ale haft razem z muliną i wzorem za każdym razem wędruje do foliowego woreczka :-)
* * *
Aniu S - muszę być zapobiegliwa i wykorzystać wenę na wykończenie zawieszek póki ją mam!(mogłoby się okazać, że na Święta by ich nie było) :-) 
Marina - do Ciebie napisałam :-) mam nadzieję, że dostałaś wiadomość :-)
Buziaki dla Anny S, Małgorzaty Zoltek, Agi Jarzębinowej, Anek 73, Anielique, Violki, 3nereida, Promyka, Pelasi, Joanny T, Mariny oraz Loth Luin :-)

Pięknie dziękuję za każdy komentarz :-) Miłego dnia!

05 maja 2015

Jingles - troszkę zimy wiosną

Przy barankach złapałam wenę i niejako z rozpędu powstały zawieszki z hafcików z zabawy u Mysi. Cieszy mnie to niezmiernie, bo tym sposobem do zrobienia mam już tylko 22 sztuki ;-) Mam nadzieję, że teraz pójdzie mi już z górki, tym bardziej że wizja całości stoi mi w oczach :-) Na początek przedstawiam dzwoneczki:Dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo. Co do zdjęcia to jeszcze nie wiem, które wyślę... Może dzwoneczek? ;-)
Szczególnie pozdrawiam Annę S, Violkę, Agę Jarzębinową, Anek, Ulcię, Teresę Bejgrowicz, Lawendową Krainę Robótek, Piaseizę, Anieliqe, Małgosię Zoltek :-)