16 stycznia 2011

A Dictionary of Homes 3

Kocham życie!
Praca nadal zabiera mi najwięcej czasu, kolejnym jego pożeraczem jest sen ale staram się łapać każdą chwilę, zachwycać drobiazgami, zarażać radością... Jakbym miała mało zajęć postanowiłam z bratową zapisać się na siłownię (najwyższy czas zadbać o kondycję), po głowie snuje mi się zorganizowanie kolejnego RR (obrazek już mam), jest jeszcze parę rzeczy, które chętnie bym zrealizowała... na wszystko jednak przyjdzie czas... W końcu wszystko czego doświadczam pozwala mi doceniać każdą dobrą chwilę... Bez smutku nie wiedziałabym czym jest radość, bez nocy czym jest dzień, bez zimy czym jest lato...
*  *  *
Już połowa stycznia a ja dopiero teraz znalazłam czas, żeby dokonać wpisu, zrobić zdjęcia i skończyć trzeci domek na kanwie Kasiulka. Radością był wyhaftowanie tego obrazka, może to przez te kolory? W porównaniu z poprzednimi jest wesoły i ciepły... kojarzy mi się z panią Imbrykową z "Pięknej i Bestii" Disneya. Tak wyglądał bez konturów, barwna różowa plama :-)
Tak z konturami nadającymi charakteru całości
A tak wygląda kanwa Kasi z trzema domkami:
Prosiłabym dziewczyny biorące udział w RR domkowym żeby dały mi znać albo w komentarzach albo na maila na jakim są etapie jeśli chodzi o naszą zabawę.
U mnie teraz na tamborek wskoczą ogrody, mam aż dwie kanwy: Izy i Isany.
Na koniec zostawiam Was z utworem, którego ostatnio często słucham:
Miłego słuchania!
Wersja z polskimi napisami, tak radosnego i prawdziwego tekstu dawno nie słyszałam:
http://www.youtube.com/watch?v=A8sx_pYvjnA

11 komentarzy:

 1. Dzisiaj to zazdroszczę Ci tej radości (bo u mnie jakieś ponuractwo). Domek czajniczkowy fajny.
  I znajduj jak najwięcej czasu dla siebie I dla nas (na twoje wpisy czekam zawsze z utęsknieniem). Pozdrawiam z obczyzny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba sobie dogadzać :)
  Ja dziś skończyłam kontury na kanwie Anek-73, jutro wysyłam do Martmade. Bardzo bym Cię prosiła, gdy się dowiesz gdzie jest teraz moja kanwa, byś mi skrobnęła ze dwa słowa w temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo to życie to fajne jest, nawet jak sie ma pecha i ten pech permanentny jest ;) ;) ;) Żartuję ofkors! A co do domków to my z Kasiulkiem sfalstartowałyśmy w sensie odwrotnym, czyli za wczesnie zaczęłyśmy i ... koniec. Żaden z tego co wiem do Kasiulka nie doszedł a tym samym i do mnie :( Szkoda. Tzn może i nie szkoda, bo ja jeszcze conajmniej 2 tyg strasznego młynu mam. Jeśli jednak oglosisz następne RR to ja się chyba zapiszę... Bo w końcu na hobby czas się musi znaleźć...
  New domek śliczny jest i aż Ci zazdroszczę, że już go mogłas dziergnąć!

  OdpowiedzUsuń
 4. W czwartek przyszła do mnie kanwa Aneladgam. Też imbryczek :-)
  Jeszcze się za nią nie wzięłam, ale po Twoim wpisie już mnie palce swędzą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny słownik te domki! :)
  Jakbyś organizowała RR to ja jestem chętna :). Mój blog to http://lapetite-princesse.blogspot.com

  Proszę nie zrażaj się, że mało piszę, ale teraz mam napięty czas na uczelni - czeka mnie obrona na inż.

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś:) Na spotkanie mam nadzieję w sobotę przyjdziesz, pora się pokazać! Kontury faktycznie ożywiły domek, jest super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooooo mój kalendarzyk- cudeńko!!!
  Jak napisała powyżej Susan, oprócz swojego domku (tego pierwszego), do tej pory nie dostałam nic więcej ;o) Także teraz troszkę poczekasz, bo póki dojdzie do mnie, póki Susan wyszyje.... hehehe
  Prośbę mam napisz proszę jaki domek jest na jakie miesiące do wyszycia, bo ja się gubię a troszkę lubię mieć porządek, a że jestem w gorącej wodzie kąpana hihihi to i szybciej do Susan wysłałam- zresztą sama chciała!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. O, to już wiem gdzie jest moja :)
  Super ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również jestem chętna na RR:) Będę tu zaglądać i szukać informacji na ten temat.

  Obrazek z domkiem-imbryczkiem jest uroczy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie w tej chwili w "poczekalni" czas spędza kanwa ... Twoja :) Trzeci domek pojawi się na niej niebawem (walczę ciągle z ogródkami i nie chciałabym zmieniać kolejności, choć może się i tak zdarzyć).

  OdpowiedzUsuń
 11. Domek z herbatką, którą i ja teraz piję :).

  Ciekawe jaki masz nowy obrazek do RR :).

  OdpowiedzUsuń