02 grudnia 2013

Love

Violka... udało Ci się... zmobilizowałaś mnie :-)
Do napisania postu zbieram się od trzech tygodni! Chyba... bo lekko poczucie czasu straciłam, ale tak  jest gdy dużo dzieje się wokół.
Haftowanie było przyjemnością, kontury również... Natomiast zrobienie z tego cuda zawieszki kosztowało mnie mnóstwo nerwów, zagryzania zębów, mamrotania pod nosem... Wiem jakie popełniłam błędy i gdzie, jest więc szansa, że kolejne hafciki wykończę z większym wyczuciem... Zawieszka nie jest doskonała, ale ja też nie jestem. Najbardziej cieszy mnie to, że jest. Że udało mi się ją skończyć, to ważne, gdy mam poczucie, że wszystko mi  się rozsypuje... Takie moje małe zwycięstwo...


Chciałam Wam pokazać troszkę szczegółów, które nieodmiennie mnie zachwycają, ale niestety sesję zdjęciową będę musiała powtórzyć... Pośpiech nie jest dobrym fotografem :-)

Bardzo dziękuję za każde słowo zostawione w komentarzach! Buziaki :-)

8 komentarzy:

 1. Przepiekna zawieszka, warto bylo sie przemeczyc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwycięstwa
  Zawieszka śliczna :) czekam na następne

  OdpowiedzUsuń
 3. jestes lepsza ode mnie,choc ja mam wyszyte wszystkie 6 szt z tej kolekcji;nadal jednak leza nieposkladane do kupy...moze kiedys

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, piękną masz zawieszkę. Robi mega wrażenie :)
  Opłacało się wjechać na ambicję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się zbieram od 3 miesięcy do napisania postu:( Żadnych, powtarzam, żadnych niedociągnięć nie widać na tej świątecznej zawieszce!
  Za tydzień w Borsuczku?;)

  OdpowiedzUsuń
 6. super wyszła możesz być z siebie dumna :-) brawo


  p.s. czy ty mnie jeszcze pamiętasz "siostrzyczko"

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń