26 stycznia 2015

Orchidea

Dawno mnie nie było, czasu na hobby miałam malutko, maluteńko. Za to żeby tęsknota była ciut mniejsza to na Waszych blogach starałam się bywać regularnie, choć nie zawsze sił starczyło na napisanie paru sensownych słów.
Ostatni obrazek z salu u Mysi nadal w rozsypce o wykończeniu nawet nie ma co wspominać, ale za to pokażę obrazek, który zaczęłam haftować w zeszłym roku i jakoś do tej pory nie był na blogu zaprezentowany:

Orchidea - Dimensions, zestaw który cieszył się niezłą popularnością i na kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu blogach go podziwiałam. U mnie dopiero teraz nadszedł jego czas i powstaje powoli, z doskoku i nadal jestem pod jego urokiem :-)
Ostatnio dzięki promocji zakupiłam cztery kolejne zestawy Dimków, gdy zdjęcia wreszcie powstaną chętnie pokażę, które mnie zachwyciły :-)

*  *  *
Dziękuję, że pomimo mojej długiej nieobecności nadal do mnie zaglądacie :-)
Szczególne ukłony dla Anek, Anielique, Małgosi Zoltek, Kasiparkview, Violki, Renki, Ewci, Teresy Brudzińskiej, Bluebru nete, Mysi i Jagny!!!

9 komentarzy:

 1. faktycznie, onegdaj był. Wzór jest na tyle wdzięczny, że warto do niego wracać. Życzę Ci Kasieńko dużo przyjemności przy jego wyszywaniu.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszywałam ten obrazek kilka lat temu i nadal podoba mi się przeogromnie! Będę kibicować, aby powstał jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny wzór dziś prezentujesz, oby doczekał się ukończenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiscie nieco zapomniany, ale i ja mam swoj zestaw, ktory grzecznie czeka na mnie w Polsce:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie śliczny haft! Życzę więcej czasu na krzyżyki!

  OdpowiedzUsuń
 6. też mam chrapkę na ten zestaw w needle&art :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie piękna orchidea. Ciekawa jestem co kupiłaś bo ja też miałam ochotę na 3 zestawy ale finanse pozwoliły mi tylko na jeden :)Właśnie czekam na przesyłkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten haft jest śliczny, więc obojętnie kiedy kto go wyszyje - będzie piękną ozdobą wnętrza :) Pokazuj, Kochana, te nowe nabytki, pokazuj :)

  OdpowiedzUsuń