30 kwietnia 2015

Baranki - finał

Trochę to trwało, ale wykończyłam wreszcie jajo z barankami. Moim celem było to, by stanowiło komplet z jajem zeszłorocznym. Użyłam dokładnie tej samej zieleni i tych samych koralików co przy ubiegłorocznym hafcie i również wykończyłam w formie zawieszki. Haftowałam jedną nitką DMC na 18 rustico.
Zarzucę Was teraz zdjęciami, bo nie umiem wybrać najładniejszego. A jedno jedyne powinnam wysłać do wiosennej edycji "Robótek w plenerze" zorganizowanej przez Agę Jarzębinową. Żywię nadzieję, że pomożecie mi wybrać tę najładniejszą fotografię :-)
Tutaj oba w komplecie

Teraz spokojnie mogę zabrać się za inne robótki, do tej pory ciężko było mi skupić się na hafcie, bo pochłonęło mnie siedem tomów "Mrocznej wieży" S. Kinga :-) czytać skończyłam, książką jestem zachwycona. 
* * *
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze. Buziaki dla Anny S, Lawendowej Krainy Robótek, Anek73, Anielique, Susan, Małgosi Zoltek, Agi Jarzębinowej, Katarzyny, Haliny-Jetel, Renki, Violki, BiBi, Nati B, Xymci-dm, Ulci, Jagny, Bluebru nete.

11 komentarzy:

 1. Ale jaja! Piękny duet stworzyłaś. Chyba pierwsze zdjęcie najlepsze, bo i zawieszka w całości uchwycona a dla kontrastu żółte mlecze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna i dokładnie wykończona praca. Jestm pod wrażeniem bo i kolorystyka dograna idealnie :) Mnie zdjęcia pierwsze i drugie najbardziej się podobają :D Kontrast zieleni z mleczami super! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie się prezentują te owieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. duży, trudny wybór, zagwozdka istna. |Pewne jest jedno - jajo super! Z ubiegłorocznym stanowią słodki duet i bardzo klimatyczny. Owcy słodycz sama!
  Podziwiam Kasieńko.
  Zdjęcie chyba pierwsze.
  Pozdrawiam gorąco i kwieciście

  OdpowiedzUsuń
 5. Wprawdzie to nie koronki ale prace KORONKOWE ;) Owce kocham ... pozdrawiam i udanej majówki;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne te baranki i super komplecik masz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne jajo! Wybrałabym pierwsze zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne jajeczka! Chyba sama wezmę się za te hafciki w przyszłym roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czapki z głów , wspaniale prace , owieczki jak żywe .

  OdpowiedzUsuń